فهرست

بازتاب اخبار

همزمان با یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان؛

محفل قرآنی «ربیع‌ القرآن» در زنجان برگزار می شود

همزمان با یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان محفل قرآنی «ربیع القرآن» به میزبانی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان و با حضور حمیدرضا نصیری، قاری بین‌المللی استان به صورت مجازی روز شنبه 4 اردیبهشت ماه، ساعت18 برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، همزمان با یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان، نشست محفل قرآنی «ربیع القرآن» با حضور حمیدرضا نصیری، قاری ممتاز بین‌المللی استان زنجان و با اجرای محمد هادی ربیعی، کارشناس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در پلتفرم اسکای‌روم روز شنبه 4 اردیبهشت ماه، ساعت18 برگزار می شود.
محفل قرآنی «ربیع القرآن» شامل تلاوت مجلسی قرآن کریم به همراه تفسیر کوتاه و مسابقه چهارگزینه‌ای از تفسیر ارائه شده ویژه خانواده‌های شرکت‌کننده در این برنامه قرآنی خواهد بود.
علاقه‌مندان تا ۲۴ ساعت پس از پایان برنامه می‌توانند با ارسال پاسخ صحیح به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۵۰۱۸ در این مسابقه شرکت کنند که به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.
این برنامه، در ایام ماه مبارک رمضان، همه روزه ساعت ۱۸ با حضور قاریان ممتاز بین المللی برگزار می شود، علاقه‌مندان می‌توانند روز شنبه 4 اردیبهشت ماه، رأس ساعت ۱۸ از طریق نشانی https://www.skyroom.online/ch/tehranpl.ir/quran  در این محفل قرآنی شرکت کنند.
 گفتنی است؛ این ویژه‌برنامه که با محوریت اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان تهران برگزار می‌شود به صورت زنده نیز از صفحه اینستاگرام این اداره‌کل به نشانی Instagram.com/tehranplir  پخش خواهد شد.