بيشتر
با صدور پیامی صورت پذیرفت؛ دعوت بخشدار بخش افشار شهرستان خدابنده از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی سیدجعفر موسوی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش افشار شهرستان خدابنده طی پیامی مردم را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، سیدجعفر موسوی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش افشار شهرستان خدابنده در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام بخشدار بخش افشار شهرستان خدابنده به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی
مشارکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت خوبی است تا بیشتر با کتاب خصوصا سیره زندگانی ائمه معصومین (ع) انس گرفته و این یار دیرین مهربان را به صورت عمیق مطالعه کنیم و در زندگی روزمره خود بتوانیم بهره ببریم.
اینجانب از عموم مردم بزرگوار بخش افشار شهرستان خدابنده دعوت می کنم تا به همراه همه اعضای خانواده ضمن شرکت در این جشنواره کتاب‌خوانی، که به صورت الکترونیکی و در فضای مجازی برگزار می شود، با مطالعه کتاب های معرفی شده در این جشنواره که با محوریت زندگی ائمه معصومین (ع) است، هم با زندگی اهل بیت (ع) بیشتر آشنا شده و هم آگاهی و اطلاعات خود را افزایش دهند.

                 سیدجعفر موسوی
بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی
           بخش افشار شهرستان خدابنده
 
بيشتر
 [PageVisit]