بيشتر
در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی؛ دعوت امام جمعه بخش سجاسرود استان زنجان از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی حجت الاسلام والمسلمین احمد اصلانی، امام جمعه بخش سجاسرود استان زنجان در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با توجه به لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه، حجت الاسلام والمسلمین احمد اصلانی، امام جمعه بخش سجاسرود در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام امام جمعه بخش سجاسرود به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
اهمیت کتابخوانی در اسلام به‌قدری است که معجزه پیامبر اکرم (ص) از نوع کتاب است و در این کتاب مقدس هم اولین آیاتی که بر پیامبر (ص) نازل شده با امر به خواندن و الفاظ کتاب، قلم، و علم توأم شده است.
شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در این ایام که همزمان با ماه مبارک رمضان است، می تواند در پر کردن اوقات فراغت نقش بسزایی ایفا کند و فرصتی برای ارتباط برقرار کردن هرچه بهتر با اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و خود سازی ایجاد کند.
اینجانب در این ایام پرفضیلت ماه مبارک رمضان، از عموم مردم با فرهنگ و شریف و نجیب دعوت می کنم با مشارکت پر شور در این اقدام ارزشمند فرهنگی و معنوی که به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود، شرکت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین احمد اصلانی
      امام جمعه بخش سجاسرود
بيشتر
 [PageVisit]