بيشتر
نماینده هفته نامه توسعه بازاریابی در استان زنجان و خبرنگار فعال روزنامه ندای ابهر مطرح کرد؛ جشنواره کتابخوانی رضوی نقش موثری در گرایش عموم مردم به سمت مطالعه و کتابخوانی دارد عزت اله مظفری نماینده هفته نامه توسعه بازاریابی در استان زنجان و خبرنگار فعال روزنامه ندای ابهر، در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، عزت اله مظفری، نماینده هفته نامه توسعه بازاریابی در استان زنجان و خبرنگار فعال روزنامه ندای ابهر، در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن پیام به شرح زیر است:
ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و سیره نبوی و ائمه معصوم (ع) به ویژه آشنایی نسل جوان با شخصیت برجسته ی امام رضا (ع) امری پسندیده و مهم است. برگزاری مسابقات و جشنواره های سراسری همچون جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از، راهکارهای گسترش فرهنگ مطالعه وکتابخوانی درجامعه بوده و برگزاری چنین برنامه هایی نقش موثری در گرایش عموم مردم به سمت مطالعه و کتابخوانی دارند.
با عنایت به فرمایشات اکید امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر شناخت سیره امام رضا(ع) و وجود مبارک این امام همام در کشور، همه ی ایرانی های عزیز می بایست بیش از پیش با سیره و منش حضرت امام رضا(ع) آشنایی داشته باشند و لذا برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت مناسبی برای این امر است. اینجانب به عنوان اهل قلم و رسانه از مردم فهیم، ارزشمند و فرهنگ دوست شهرستان های ابهر، خرم دره و سلطانیه ویژه همکاران خودم در مطبوعات این ۳ شهرستان دعوت می کنم تا با حضور در کتابخانه های عمومی در این جشنواره مهم فرهنگی شرکت نمایند چراکه اهمیت کتاب و کتابخوانی برکسی پوشیده نیست و این امر ضمن کمک به غنای ذهنی و فرهنگی افراد جامعه، مقدمات مقابله با بخش های مخرب فضای مجازی را نیز فراهم می کند.
در پایان لازم است از برادر عزیز و دوست داشتنی خودمان علیرضا مختارپور، دبیرکل نهادکتابخانه های عمومی کشور، جناب امیرعلی نیک بخش، مدیرکل امورکتابخانه های عمومی استان زنجان و سرکارخانم لیلاصباغی، مدیر اداره کتابخانه های شهرستان خرم دره ازصمیم قلب تشکرمی کنم که همیشه در، راستای اجرای کارهای فرهنگی درکشور و استان فعالیت داشته و دارند.

عزت اله مظفری
نماینده هفته نامه توسعه بازاریابی در استان زنجان
و خبرنگار فعال روزنامه ندای ابهر
بيشتر
 [PageVisit]