بيشتر

با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و رئیس شورای شهر زنجان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی با رئیس شورای شهر زنجان دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی  استان زنجان، امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و با تبریک انتصاب وی به این سمت، با عباس راشاد، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در محل شورای شهر دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان در این دیدار اظهار داشت: خوشبختانه رویکرد شهرداری و شورای شهر زنجان رویکردی فرهنگی بوده و امیدواریم با مساعدت شهرداری و اعضای شورا، روند افتتاح کتابخانه مرکزی شهر زنجان، با جدیت بیشتری پیگیری شود.
وی در ادامه با اشاره به سهم نیم‌درصد کتابخانه‌های عمومی از درآمد شهرداری‌ها اضافه کرد: شورای شهر و شهرداری همراه همیشگی کتابخانه ها هستند و پرداخت سهم قانونی نیم درصد شهرداری به کتابخانه های عمومی نقش بسیار مهمی در توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در سطح جامعه خواهد داشت.
در ادامه این نشست مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با تقدیر از همکاری های مستمر شورای شهر زنجان به ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در کتابخانه مرکزی شهر زنجان پرداخت.
در بخش دیگری از این نشست رئیس شورای شهر زنجان از زحمات مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تقدیر و آمادگی خود را جهت تعامل و همکاری های  بیشتر اعلام کرد.
 
بيشتر
 [PageVisit]