بيشتر
در اقدامی ارزشمند صورت گرفت؛ اهدای کتاب توسط مدرس دانشگاه تهران به کتابخانه عمومی الزهرا ابهر سیمین احدی، مدرس دانشگاه تهران، ۱۰۰۰ جلد کتاب از مجموعه کتابخانه شخصی خود را به کتابخانه عمومی الزهرا شهرستان ابهر اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، سیمین احدی، مدرس دانشگاه تهران در اقدامی ارزشمند و به منظور گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در استان زنجان و غنای هرچه بیشتر منابع کتابخانه ها، تعداد ۱۰۰۰ جلد کتاب از مجموعه شخصی خود به کتابخانه عمومی الزهرا شهرستان ابهر اهدا کرد.
سیمین احدی با ابراز خوشحالی از اهدای این کتاب ها به مجموعه کتابخانه های عمومی استان زنجان، اظهار داشت: هدیه دادن، یکی از رفتارهای پسندیده و نیکو است و کتاب خوب نیز یکی از بهترین هدیه هایی است که می توان به دیگران تقدیم کرد. بدون شک مطالعه کتاب‌های خوب و مفید، تأثیر بسزایی در افزایش بینش و آگاهی و رشد فکری و اخلاقی افراد خواهد داشت. افرادی هستند که خواندن یک کتاب برایشان رویا است، پس چه لذتی برای خیّرین، فراتر از این که در بهبود سرنوشت آن ها سهیم باشند.
گفتنی است، سیمین احدی متولد تهران و از اساتید دانشگاه تهران است. وی به همراه دانشجویان خود کمر همت بسته و با تشکیل گروه جهادی با عنوان اهدای کتاب، اهدای دانایی، کتاب ها را از انبار و خانه های خود و دوستان بیرون کشیده و آن را به دست دوستداران کتاب در سراسر کشور می رساند.
 
بيشتر
 [PageVisit]