بيشتر
فرماندار شهرستان زنجان: جشنواره رضوی فرصت ارزشمندی برای ترویج معارف و سیره پاک ائمه معصومین است رضا عسگری فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان، در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، رضا عسگری، فرماندار شهرستان زنجان در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام فرماندار شهرستان زنجان به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با توجه به شرایط همه گیری ویروس کرونا بصورت الکترونیکی و در فضای مجازی برگزار می شود، فرصت ارزشمندی برای ترویج معارف و سیره پاک ائمه معصومین علیه السلام بویژه امام هشتم(ع) است. توجه به امر مهم کتابخوانی می تواند ضمن کمک به رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی، ساعت ماندن در خانه ها را به اوقاتی مفید و سازنده برای کتابخوانی در راستای بالندگی فرهنگ عمومی تبدیل کند.
اینجانب، مردم فهیم شهرستان زنجان را در ماه مبارک رمضان به شرکت در ضیافت کتابخوانی رضوی دعوت می کنم. امید است به یاری خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین علیه السلام، و همکاری همه دستگاه ها و مشارکت مردم فرهیخته شهرستان، گامی مهم در توجه اهداف فرهنگی و ترویج معارف دینی و سیره معصومین علیه السلام برداشته شود.

                                         رضا عسگری
فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان
 
بيشتر
 [PageVisit]