بيشتر
با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار شهرستان طارم از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ستارصفری، فرماندار شهرستان طارم با صدور پیامی، مردم را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، ستارصفری، فرماندار شهرستان طارم در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام فرماندار شهرستان طارم به شرح زیر است:
 
به نام خدا
کتاب و کتاب خوانی یکی از مهم ترین ابزار کمال بشری است و دین مبین اسلام  همواره به کتاب و کتابخوانی  اهمیت بسیار داده است.
دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف آشنایی با سیره معصومین و ترویج فرهنگ کتابخوانی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال برگزاری است.
این جشنواره می‌تواند در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، شناساندن فرهنگ رضوی و بهره‌مندی از سیره پاک ائمه معصومین(ع) به‌ویژه حضرت امام رضا(ع) از طریق مطالعه سیره ایشان، دارای ارزش و اهمیت ویژه‌ای باشد.
اینجانب از آحاد جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان شهرستان طارم برای همراهی و مشارکت در این جشنواره دعوت می کنم. امیدوارم که همه مردم بتوانند از برکات معنوی و معارف رضوی بهره‌مند شوند.

            ستار صفری
فرماندار شهرستان طارم
 
بيشتر
 [PageVisit]