بيشتر
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان؛ مردم پایتخت شور و شعور حسینی با حضور گسترده خود در جشنواره رضوی دین خود را به ساحت مقدس امام رضا(ع) ادا کنند علیرضا جزء قاسمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، در پیامی از عموم مردم برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، علیرضا جزء قاسمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر است:
 
ائمه اطهار همواره در اعصار مختلف تحت ظلم و ستم حاکمان، بیشترین هدایت فرهنگی و فکری را در جوامع خود داشته اند، از همین جهت پرداختن به امر مطالعه و اندیشه ورزی باید معیاری بسیار مهم برای شیعیان و پیروان آن امامان معصوم(ع) باشد.
تنوع کتاب ها در این جشنواره و به ویژه توجه به قشر کودک و نوجوان قابل تحسین است و این جشنواره در افزایش سطح آگاهی و دانش افزایی جوانان و نوجوانان، نقش برجسته ای ایفا می کند.
شرکت آب و فاضلاب در راستای اهداف فرهنگی خود از اهالی پایتخت شور و شعور حسینی دعوت می کند که  با حضور گسترده خود در جشنواره رضوی و مطالعه کتب مرتبط با این جشنواره، دین خود را به ساحت مقدس امام رضا(ع) ادا کنند.
گفتنی است، شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از سال ۹۸ پیرو تفاهم نامه ای، همکاری های تنگاتنگی با نهاد کتابخانه های عمومی استان زنجان در جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و همچنین ترویج فرهنگ کتابخوانی داشته است.
                      علیرضا جزء قاسمی
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان
بيشتر
 [PageVisit]