بيشتر
طی پیامی صورت گرفت؛ دعوت رئیس انجمن خیریه مهرانه ی شهرستان خرّم دره برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی مهدی نجاتی، رئیس انجمن خیریه مهرانه ی شهرستان خرّم دره، در پیامی از مردم برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، مهدی نجاتی، رئیس انجمن خیریه مهرانه ی شهرستان خرّم دره، در پیامی از مردم برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
سلامی را که از خواندن و نوشتن آموختم وچه بسیار واژه های عریض و طویل و عمیق که به ذهنم آمد و نوشتم و سپس آنها را خواندم و  لذت بردم واین خواندنها بود که به من راه و  رسم  درست فکر کردن  و عمل به آن را در وجودم زنده کرد و وقتی عمل صالح را دیدم و لمس کردم، بیشتر و بیشتر عاشق خواندن شدم. انسانهای بزرگ می‌توانند دو دقیقه بدون هوا، دو هفته بدون آب و یک عمر بدون پول زندگی کنند، اما بدون کتاب نمی توانند حتی یک لحظه زنده بمانند.
در پایان از خیرین همیشه حامی انجمن مهرانه و اعضای محترم هیات مدیره و کمیته ها و مدیر اجرایی توانمند و کادر دفتری فعال و همکارانم در شورای حل اختلاف و معلمین و دانش آموزان و اساتید و دانشجویان و مردم نجیب و فرهنگ دوست شهرستان خرّم دره، دیار خیرین تقدیر و تشکر می نمایم و دعوت میکنم که در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی حضوری فعال داشته باشند
مهدی نجاتی
رییس انجمن خیریه مهرانه ی شهرستان خرّم دره
بيشتر
 [PageVisit]