بيشتر
با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فاطمه کرباسی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با صدور پیامی، مردم را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، فاطمه کرباسی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب خواندن، تجربه کردن زندگی دیگران با چشم غیر واقعی است. کتاب ها با شما حرف نمی زنند، با شما رابطه برقرار می کنند.
برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در سال ۱۳۹۹ خبر خوشی است برای کتابخوان ها، علاقمندان به کتاب و آنان که به کتاب اهمیت می دهند.
دست مریزاد به دست اندرکاران و بانیان این جشنواره مخصوصاً در شرایط امروز جامعه که درگیری با بیماری کووید ۱۹ و ضرورت رعایت اصل فاصله گذاری اجتماعی و در خانه ماندن، بهترین شرایط را برای کتاب خواندن فراهم کرده است. پس قدر بدانیم فرصت پیش آمده به برکت وجود حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) را و از خدا بخواهیم در پرتو الطاف مقدس و نورانی حضرتش، موفق باشیم در بهره مندی از این ارزشمندترین مخلوق دست بشر «کتاب».
                       
                           فاطمه کرباسی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
 
بيشتر
 [PageVisit]