بيشتر
با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی؛ جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه برگزار شد اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه در سال 99 با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، اولین جلسه شورای اداری شهرستان سلطانیه در سال 99 با حضور جواد سلیمی، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان سلطانیه و مسئولان کتابخانه ها با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی و گام اول بازگشایی کتابخانه های عمومی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی روز شنبه ۳ خرداد ماه در محل کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) برگزار شد.
 
در ابتدای این نشست، جواد سلیمی، رئیس کتابخانه عمومی شهرستان سلطانیه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، در راستای اجرای دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، اظهار کرد: یکی از مهم ترین برنامه های ملی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، برگزاری دهمین دوره کتابخوانی رضوی است که با بهره‌گیری از تجربیات گذشته و با استعانت از امام مهربانی‌ها برگزار می شود.
وی افزود: باید از ظرفیت فضای مجازی برای تبلیغ و اطلاع رسانی جشنواره کتابخوانی رضوی و رسانه های مختلف بهره مند شد و این جشنواره را به مانند دوره های قبل به اجرا گذاشت.
در ادامه رئیس اداره کتابخانه های شهرستان سلطانیه از تلاش همکاران در زمینه فعالیت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تشکر و قدردانی کرد.
سلیمی با اشاره به گام اول بازگشایی کتابخانه های عمومی در شرایط موجود به تبیین دستورالعمل باز گشایی کتابخانه ها پرداخت و بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در کتابخانه های عمومی تاکید کرد.
در ادامه نشست مسئولان کتابخانه های عمومی شهرستان به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
بيشتر
 [PageVisit]