بيشتربه منظور معرفی و تبلیغ دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان با جمعی از مسئولان استان دیدار کرد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به منظور معرفی و تبلیغ دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با جمعی از مدیران و مسئولان ادارات استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، در دیدارهای جداگانه با شهردار زنجان، مدیرامور شعب بانک ملت و مدیرامور شعب بانک مسکن در استان به تبیین و تبلیغ دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت.
امیرعلی نیک بخش اظهار داشت: دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین(ع) به ویژه امام رضا آغاز شده است.
وی افزود: دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه بخش «فردی»، «گروهی»، «خانوادگی» و در دو بستر مکتوب و الکترونیک برگزار می شود و افراد می توانند به صورت فردی یا خانوادگی در این جشنواره شرکت کنند. علاقمندان به شرکت در بخش الکترونیک می توانند با مراجعه به به سایت سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی www.samakpl.ir  و یا سایت جشنواره رضوی www.razavi.iranpl.ir در مسابقه شرکت کنند.
امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با حبیب ملائی یگانه، شهردار شهر زنجان دیدار و گفتگو کرد.
 
در این نشست در خصوص تعامل بیشتر دو مجموعه در حوزه های فرهنگی به ویژه برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، سهم نیم درصدی کتابخانه های عمومی از درآمدهای شهرداری و مشارکت در ساخت کتابخانه مرکزی بحث و تبادل نظر شد.
حبیب ملائی یگانه، شهردار شهرزنجان، در این دیدار ضمن استقبال از دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای مشارکت در برگزاری این جشنواره قول مساعد داد.
امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با بیژن شیرفر، مدیرامور شعب بانک ملت استان دیدار و گفتگو کرد.
 
بیژن شیرفر، مدیرامور شعب بانک ملت در این دیدار ضمن خیرمقدم به حاضران، از زحمات مسئولان و دست اندرکاران کتابخانه های عمومی استان برای توسعه برنامه های فرهنگی و اشاعه فرهنگ مطالعه در جامعه تقدیر کرد.
مدیرامور شعب بانک ملت، کار فرهنگی به ویژه کتابخوانی را در توسعه فرهنگی کشور حائز اهمیت دانست و در خصوص مساعدت و مشارکت در برگزاری دهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی اعلام آمادگی کرد.
 
سلمان داشاد، مدیر امور شعب بانک مسکن استان نیز ضمن استقبال از جشنواره کتابخوانی رضوی و تاکید بر لزوم مشارکت پرسنل شعب استان، از آمادگی برای همکاری با اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی در حوزه کتاب و کتابخوانی و مشارکت در ساخت کتابخانه خبر داد و گفت: بانک مسکن در راستای رسالت اجتماعی خود در جهت ترویج فرهنگ متعالی کتاب و کتابخوانی و فرهنگ رضوی و گسترش فضاهای کتابخانه‌ای نیز مشارکت خواهد داشت.
 
بيشتر
 [PageVisit]