بيشتر
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرم دره در پیامی مطرح کرد؛ جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای افزایش انس و الفت با ائمه اطهار است توکل سلیمانی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرم دره، در پیامی از مردم برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، توکل سلیمانی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرم دره در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
فرهنگ اسلامی، طبیعت را گهواره و زمینه ساز پرورش و کمال انسان می داند. ما حافظان محیط زیست، همواره با ارتقای دانش و بینش خود از طریق منابع مکتوب و مطالعه سیره زندگی ائمه اطهار و دانشمندان، این مهم را ابتدا با پرورش اندیشه و سپس با تبلور آن در عمل به سرانجام می رسانیم. چون نیک باور داریم که اگر خود به کمال نرسیم قدر دان نعمت های بی انتهای الهی نخواهیم بود.
برگزاری «دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی» فرصت مغتنمی شد تا بار دیگر با مطالعه منابع جشنواره، این انس و الفت با ائمه اطهار را افزون تر کنیم.
با افتخار از همه همکاران گرانقدر و مردم فهیم به عنوان حافظان محیط زیست دعوت می کنیم که در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.
                              توکل سلیمانی
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرم دره
بيشتر
 [PageVisit]