بيشتر
به مناسبت «سالروز بزرگداشت شیخ اشراق و روز ملی زنجان»؛ مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» برگزار می شود مسابقه کتابخوانی «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» با موضوع فرهنگ و فولکور زنجان در فضای مجازی با مشارکت اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان و حوزه هنری انقلاب اسلامی استان زنجان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، به مناسبت روز ملی زنجان مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» با موضوع فرهنگ و فولکور زنجان و آشنایی عموم مخاطبین با فرهنگ و آئین زنجان، با مشارکت اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان و حوزه هنری انقلاب اسلامی استان زنجان از 1 مرداد ماه لغایت 15 مردادماه برگزار می شود.
 
 نظر به عدم برگزاری برنامه های جمع محور در کتابخانه های عمومی عمومی استان در طول این ایام پیرو پروتکل های بهداشتی در خصوص شیوع ویروس کرونا ، اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان اقدام به برگزاری برنامه‌هاي متعدد فرهنگي از جمله برگزاري جشنواره كتابخواني رضوي، نشست و معرفی کتاب ، پويش كتابخوان ، قصه گويي و ساير برنامه هاي فرهنگي كما في السابق براي مخاطبان با بهره گيري از ظرفيت هاي فضاي مجازي در ادامه این فعالیت ها در نظر دارد، به مناسبت «سالروز بزرگداشت شیخ اشراق و روز ملی زنجان» در راستای ترويج فرهنگ بومی و گسترش فرهنگ مطالعه با مشارکت دستگاه‌ها و ارگان‌های فرهنگی استان، اقدام به برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» نماید.
شرکت در این مسابقه برای عموم علاقه‌مندان در تمامی گروه‌های سنی استان میسّر است و مسابقه در فضای مجازی و به صورت آنلاین از طریق سامانه مسابقات www.samakpl.ir  برگزار می گردد.
علاقمندان برای تهیه منبع مسابقه می‌توانند به کتابفروشی‌های سطح شهر از جمله کتابفروشی فرهنگان، کتابکده فرهنگ، شهر کتاب، انتشاراتی نشر هزاره‌ی سوم مراجعه نمایند.
همچنین جهت دریافت فایل pdf کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» به سایت‌های www.samakpl.ir،www.artzanjan.ir وzanjan.org  مراجعه نمایند.
بيشتر
 [PageVisit]