بيشتر
با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت بخشدار بخش بزینه رود شهرستان خدابنده از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی مهرداد رجبی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش بزینه رود شهرستان خدابنده با صدور پیامی، مردم را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، مهرداد رجبی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش بزینه رود شهرستان خدابنده در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام بخشدار بخش بزینه رود به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی
بی تردید کتاب نقش والا و سازنده ای در پیرایش فرهنگ از زواید زیان آور و گسترش فرهنگ پاکی و خلوص در همه سطوح و برای تمامی اقشار جامعه دارد، به همین منظور متولیان امور فرهنگی باید به مقوله مهم کتاب و کتابخوانی و بالا بردن سرانه مطالعه در کشور توجه ویژه ای داشته باشند.
اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تقدیر از همه دست‌اندرکاران برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، از عموم مردم فرهنگ دوست دعوت می کنم در این جشنواره شرکت کنند تا با شیوه زندگی ائمه(ع) خصوصا امام رضا(ع) آشنا شوند.
                                      مهرداد رجبی
           بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی
                   بخش بزینه رود شهرستان خدابنده
 
بيشتر
 [PageVisit]