بيشتر
با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار شهرستان خدابنده از مردم برای مشارکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده با صدور پیامی، از مردم برای مشارکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، ایوب بیگدلی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده در پیامی از مردم شهرستان خدابنده برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام فرماندار شهرستان خدابنده به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب میراثی ماندگار و پدیده ایی شکوهمند و با ارزش است که زندگی بشر را روشن می‌کند و خداوند بزرگ معجزه ابدی آخرین فرستاده اش را کتاب قرار داد؛ کتابی که سرآمد همه کتاب ها است.
برگزاری «دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی» فرصت مغتنمی شد تا بار دیگر با مطالعه منابع جشنواره، این انس و الفت با ائمه اطهار را افزون تر کنیم.
با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا و همزمان با طرح فاصله گذاری هوشمند، شرکت در این جشنواره فرصتی است تا همه ما بیش از پیش با این یار مهربان مانوس شویم و با بهره مندی از فرهنگ رضوی و ائمه معصومین (ع) به سهم  خود، در جهت ارتقای فرهنگ مطالعه بکوشیم.
انتظار می رود مردم فهیم شهرستان خدابنده به ویژه نسل جوان، نوجوان و عموم علاقمندان به مطالعه کتاب، این فرصت را غنیمت شمرده و با حضور پرشور و گسترده خود در این جشنواره، که در بستر فضای مجازی در حال برگزاری است، معرفتشان را نسبت به اهل بیت(ع) افزایش داده و آنچه را که یاد می گیرند، سرلوحه زندگی خود قرار دهند.
                                       ایوب بیگدلی
فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده
 
بيشتر
 [PageVisit]