بيشتر
بخشدار بخش سجاسرود شهرستان خدابنده: بی شک مطالعه آثار ارزشمند و پرمحتوا مرتبط با اهل بیت(ع) در ارتقای سطح فکری و معنوی جامعه اثر بخش خواهد بود. فاطمه شعبانی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده طی پیامی مردم را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، فاطمه شعبانی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام بخشدار بخش سجاسرود شهرستان خدابنده به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
آگاه سازی افراد و ترویج فرهنگ مطالعه نیازمند برنامه ریزی برای انجام اموری است که عامه مردم بتوانند از آن بهره ببرند. نهاد کتابخانه های عمومی، متولی اجرای فعالیت های فرهنگی و کتاب محور است و برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز بر عهده این نهاد فرهنگی است.
با توجه به شرایط کنونی جامعه، این جشنواره در بستر فضای مجازی در حال برگزاری است، از این رو فرصتی مغتنم برای مطالعه در ایام فعلی فراهم آورده است. بی شک مطالعه آثار ارزشمند و پرمحتوا مرتبط با اهل بیت علیهم السلام که به عنوان هادیان مسیر تعالی بشریت مطرح هستند در ارتقای سطح فکری و معنوی جامعه اثر بخش خواهد بود.
اینجانب ضمن قدردانی از برگزار کنندگان دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، عموم مردم فرهنگ دوست بخش سجاسرود و خانواده های محترم آنان را به شرکت در بخش های مختلف این جشنواره دعوت می کنم. شایسته است دستگاه های بخش در برگزاری باشکوه و شایسته این جشنواره از همه ظرفیت های موجود استفاده کنند. امیدوارم به یاری خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین علیهم السلام، و همکاری همه دستگاه ها و مشارکت مردم فرهیخته سجاس رود، گامی مهم در تحقق اهداف فرهنگی و ترویج معارف دینی و سیره معصومین علیهم السلام برداشته شود تا شاهد درخشش دوباره در این رویداد عظیم فرهنگی و مذهبی باشیم.
                                                                                فاطمه شعبانی
                                                                                         بخشدار و رئیس انجمن
                                                                           کتابخانه های عمومی بخش سجاسرود
                                                                                             شهرستان خدابنده


 
بيشتر
 [PageVisit]