<>
شيدسچپج
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
کتابخانه عمومی الغدیر

کتابخانه عمومی الغدیربولاماجی
کتابخانه الغدیر در روستای بولاماجی از توابع  شهرستان خدابنده دراستان زنجان قرار دارد. این کتابخانه در سال 1391 تاسیس شده و مساحت کل آن60 مترمربع می باشد. و از لحاظ درجه فرهنگی،درجه روستایی محسوب می شود. بخش مخزن کتابخانه کتابهایی را در موضوعات  و زمینه های مختلف در خود جای داده است که به روش سیستم باز اداره می شود و مراجعه کننده می تواند شخصا در داخل مخزن کتابخانه منابع مورد نظر خود را بررسی نموده و پس از انتخاب آن را به امانت بگیرد.
               
منابع کتابخانه:
مجموعه منابع اصلی کتابخانه شامل 5163 نسخه کتاب است که  به صورت قفسه باز در مخزن اصلی نگهداری و سرویس‌دهی می‌شود. کتب موجود در کتابخانه عمومی الغدیربولاماجی عمدتاً به زبان فارسی و تعداد اندکی نیز به زبان های ترکی، انگلیسی  و عربی می باشد.
 
بخش کودکان :
بخش کودک کتابخانه الغدیر دارای 1114 نسخه کتاب  می باشد که مختص کودکان است.دراین بخش هم چنین کلاس های قرآن،قصه گویی ونقاشی برای کودکان برگزارمی گردد.
 
بخش مرجع:
از آنجا که هدف هر کتابخانه پاسخگویی به پرسش‌های کاربران و کمک به آنان در رفع نیازهای اطلاعاتی است، کتابخانه‌ها همیشه سعی در نیل به این هدف به شیوه‌های گوناگون و بهینه داشته‌اند. بخش مرجع کتابخانه عمومی الغدیر نیز به صورت مخزن باز دراختیار اعضا ءو مراجعان می‌باشد.
 
بخش نشریات :
 در این بخش،  نشریات رسیده به کتابخانه پس از ثبت در معرض دید و استفاده مراجعین قرار می گیرد. این کتابخانه اشتراک 45 عنوان نشریه را دارا می باشد.
بخش امانت:
پویایی هر کتابخانه مستلزم ارائه خدمات مناسب، مداوم و روز آمد است، به عبارتی جایگاه و کارآمدی هر کتابخانه نزد کاربران، با ارائه خدمات آن شناخته می‌شود. تمام فعالیتهای کتابخانه (گزینش ، فراهم آوری، سازماندهی و دسترسی پذیر کردن منابع) در جهت ارائه خدمات به استفاده کنندگان کتابخانه است و بیشترین تبلور آن در قسمت امانت است. بخش امانت کتابخانه نیز با استفاده از نرم افزارسامان امکان استفاده از منابع موجود و همچنین جستجو از طریق عنوان، سرشناسه ، موضوع و سایر مشخصات کتابشناختی به مراجعان ارئه خدمت می‌کند. هر عضو می تواند تعداد پنج نسخه کتاب در هر نوبت به مدت 14 روز امانت بگیرد و این مدت قابل تمدید است.
بخش دیداری – شنیداری:
به دلیل اهمیت مواد دیداری و شنیداری و تقاضای روز افزون برای استفاده از این مواد، این کتابخانه نیز اقدام به ایجاد آرشیو دیداری- شنیداری نموده است. این  منابع شامل مواد آموزشی، نرم افزار های قرآنی،  فیلم های آموزنده و سرگرمی است.
سالن مطالعه :
این کتابخانه هم چنین دارای سالن مطالعه درکنارمجموعه کتابخانه جهت مطالعه خواهران و برادران می باشد و در ساعات کاری کتابخانه قابل استفاده اعضا می باشد .
ساعات کاری:
 کتابخانه عمومی الغدیربولاماجی روزانه باپنج ساعت کاری:روزهای زوج صبح ازساعت 8 الی 13 وروزهای فرد(یکشنبه وسه شنبه)ازساعت14الی 19 وروزهای پنجشنبه ازساعت 8 الی 13 آماده ارائه خدمات به مراجعین می باشد.
                              
آدرس : خدابنده-بخش سجاسرود-روستای بولاماجی-خیابان امام-کتابخانه عمومی الغدیر
 
زمان عقربه اي
پنجشنبه 12 تير 1399