بيشتر
1

2

3

4

5

6

6
با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ هجدهمین کتابخانه مشارکتی استان زنجان افتتاح شد با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان، کتابخانه مشارکتی شهید مطهری در محل آمادگاه ولایت افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، کتابخانه مشارکتی شهید مطهری، با حضور علی علیمحمدی، رئیس عقیدتی سیاسی آمادگاه ولایت؛ سرهنگ عباسی، فرمانده آمادگاه ولایت؛ امیرعلی نیکبخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ ایرج صادقی، معاون امور کتابخانه ها و همکاریها؛ قاسم موحدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان و جمعی از کارشناسان ستادی در محل آمادگاه ولایت جهت استفاده عموم مردم بازگشایی شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی در مراسم افتتاح این کتابخانه، با اشاره به آمار کتابخانه های عمومی استان بیان داشت:کتابخانه شهید مطهری هجدهمین کتابخانه مشارکتی در استان و پانزدهمین کتابخانه مشارکتی در شهر زنجان است که با همکاری آمادگاه ولایت مورد استفاده ساکنین و اهالی منطقه قرار خواهد گرفت.
وی ابراز امیدواری کرد با توجه به استقرار این کتابخانه خارج از محدوده شهر، ارائه خدمات کتابخانه ای به ساکنین منطقه، خصوصا سربازان، پرسنل کادر و خانواده نظامیان، گام مهمی در توسعه کتابخوانی در آن منطقه باشد.
رئیس عقیدتی سیاسی آمادگاه نیز با اشاره به استقبال قابل ملاحظه اهالی و ساکنین کوی، شامل دانش آموزان، سربازان، پرسنل مجموعه، بانوان خانه دار و کودکان و نوجوانان، فعالیت این کتابخانه را موجب توسعه کتاب و کتابخوانی برشمرد.
شایان ذکر است کتابخانه ی شهید مطهری واقع در آمادگاه اصلی ارتش، در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و به صورت مخزن باز به اهالی و ساکنین کوی سازمانی خدمت رسانی می کند.
 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 133