بيشتر
1
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ از برگزاری آیین اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از برگزاری آیین اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در دوازدهم شهریورماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اعلام خبر برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه های جشنواره امام رضا(ع) است که برای سومین سال متوالی نهاد کتابخانه های عمومی کشور متولی برگزاری بخش کتابخوانی آن می باشد.
وی ادامه داد: این جشنواره از اردیبهشت ماه به طور رسمی، با انتشار فراخوان کار خود را آغاز کرد و در مردادماه با استقبال پرشکوه عموم مردم پایان پذیرفت.
مدیرکل کتابخانه های عمومی عنوان کرد: مراحل تصحیح و انتخاب برگزیدگان توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور انجان گرفت و تعداد 5نفر در سطح کشوری، 50 نفر در سطح استانی و 275 نفر نیز به عنوان برنده کتابخوانی انتخاب شدند و بر اساس تصمیم کمیته اجرایی جشنواره مقرر شد آیین اختتامیه و تجلیل از برندگان استانی این جشنواره، روز دوشنبه 12شهریورماه و در محل سالن جلسات کتابخانه عمومی سهروردی برگزار گردد.
دبیر استانی جشنواره افزود: 93 کتابخانه نهادی و مشارکتی استان با استفاده از تمام ظرفیت خود و با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در سطح کتابخانه و مراکز فرهنگی اطراف سهم بسزایی در افزایش مشارکت عمومی در این جشنواره داشته اند که حاصل آن مشارکت قریب به 26 هزارنفر از مردم ولایت مدار استان بود.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 100