بيشتر
1

2
در بازدید از کتابخانه عمومی امیرکبیر؛ بخشدار مرکزی شهرستان ابهر از فعالیت های کتابخانه حمایت کرد بخشدار مرکزی ابهر با حضور در کتابخانه عمومی امیرکبیر روستای عمیدآباد، از فعالیت های فرهنگی و آموزشی کتابخانه حمایت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، علی عسگری، بخشدار مرکزی شهرستان ابهر به همراه محمدکاظم حبیبی رییس شورا و مهدی دودانگه دهیار روستای عمید آباد از کتابخانه عمومی امیرکبیر بازدید کردند.
بخشدار و همراهان وی ضمن آشنایی با بخش های مختلف کتابخانه، از نزدیک در جریان روند برگزاری فعالیت های جانبی و کلاسهای آموزشی کتابخانه قرار گرفتند و از نمایشگاه آثار هنرجویان نیز بازدید کردند.
عسگری ضمن تقدیر از زحمات مسئول کتابخانه جهت برگزاری کلاسهای فوق برنامه و تلاش در جهت بهبود کیفیت زندگی و بالابردن سطح یادگیری و مطالعه در روستای عمیداباد، از برنامه های اجرایی استقبال کرد و مبلغ 5000000 ریال را جهت حمایت از این برنامه ها و استمرار آن در دوره های آتی به کتابخانه، اختصاص داد.
گفتنی است کتابخانه عمومی امیرکبیر به منظور غنی سازی اوقات فراغت بانوان و دختران نوجوان روستا و با هدف کارآفرینی در فصل تابستان، کلاسهای تابستانی شامل: سرمه دوزی، روبان دوزی و چرم دوزی را برگزار می کند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 113