بيشترهمزمان با میلاد امام رضا(ع) برگزار شد؛ کتابخانه عمومی اندیشه روستای قره بوطه میزبان جشن رضوی بود همزمان با میلاد امام رضا(ع)، کتابخانه عمومی اندیشه روستای قره بوطه با هدف آشنایی با هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی جشن رضوی برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، کتابخانه عمومی اندیشه روستای قره بوطه به مناسبت میلاد امام مهربانی؛ علی‌ابن‌موسی الرضا‌(ع) و با هدف آشنایی اعضا با شخصیت والای امام رضا(ع) و هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه برنامه سخنرانی و مولودی برگزار کرد.
در این مراسم، که با مشارکت شایسته اعضای کودک و نوجوان کتابخانه برگزار شد، حجت الاسلام کابلی امام جماعت روستای قره بوته ضمن سخنرانی در خصوص زندگی و شخصیت این امام همام، به تبیین هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت.
وی ادامه داد: هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف آشنایی با فرهنگ منور رضوی و در همه گروههای سنی در حال برگزاری است، این جشنواره بامعرفی 2 کتاب «مژده گل» و «مهمان خراسان» در بخش کودک و کتابهای «مسافر هشتم» و «کاش تو را می دیدم» در بخش نوجوان تا 10 مرداد ماه در حال برگزاری است که کودکان با اجرای پویش مجازی و تصویرسازی از داستانها و اشعار رضوی و نوجوانان با مطالعه کتابها در بخش مکتوب و آنلاین این جشنواره می توانند شرکت کنند.
امام جماعت روستای قره بوته همچنین از عموم علاقه مندان جهت مشارکت فعال در این جشنواره دعوت بعمل آورد.
در پایان نیز با اجرای مولودی خوانی و برگزاری مسابقه از برندگان تقدیر شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 175