بيشتر
بازدید نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه های عمومی استان
با هدف تکریم جایگاه کتاب و کتابخوانی صورت گرفت؛ بازدید نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه های عمومی استان نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از دو کتابخانه عمومی مهدوی و الهیه، کتابرسان سیار شهرستان زنجان و پروژه کتابخانه مرکزی استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، علی وقفچی، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و همراهان وی ضمن حضور در دو کتابخانه عمومی مهدوی و الهیه، از کتابرسان سیار شهرستان زنجان و پروژه کتابخانه مرکزی زنجان نیز بازدید کردند.

در این بازدیدها، نماینده مردم زنجان و طارم ضمن دیدار با کتابداران و اعضای کتابخانه های مذکور، از بخش های مختلف کتابخانه مانند بخش امانت، مخزن کتاب، بخش ویژه کودک و نوجوان بازدید و از خدمات کتابداران به عنوان قشر خدوم فرهنگی تقدیر کرد و از نزدیک با  فعالیت های کتابخانه های عمومی آشنا شد.

این مقام مسئول با ابراز خرسندی از برنامه های کتابخانه های عمومی در راستای ترغیب عموم جامعه به کتابخوانی، بیان داشت: همواره تاکید بزرگان فکر و اندیشه و به ویژه بزرگان دین مبین اسلام بر علم اندوزی و کسب دانش بوده است و این امریست که همواره ارزشمند تلقی می گردد و در این میان کار اشاعه دهندگان علم و حافظان آن نیز بی تردید درخور تقدیر است.

وی در ادامه از پروژه احداث کتابخانه مرکزی استان نیز که مدتی است به دلیل کمبود اعتبارات راکد مانده است بازدید کرد و در خصوص پیگیری امکان از سرگیری مجدد روند ساخت این پروژه و تعیین تکلیف وضعیت تامین اعتبارات آن قول مساعد داد.


 
تعداد بازديد اين صفحه: 294