بيشتر
1
با محوریت تشکیل ستاد شهرستانی هفته کتاب؛ جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده برگزار شد جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده با محوریت تشکیل ستاد شهرستانی هفته کتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، دومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده در سال 97، به ریاست سید مهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده و با محوریت تشکیل ستاد هفته کتاب در محل کتابخانه عمومی شیخ اشراق سهرورد برگزار شد.
در این جلسه، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده ضمن اشاره به شعار امسال هفته کتاب "حال خوش خواندن" بیان داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته تلاش داریم با همکاری و همت کلیه کتابداران فعالیت های متنوعی در کتابخانه های عمومی اجرا کنیم.
وی با اشاره به برنامه های بیست و ششمین دوره‌ی هفته کتاب در سه سطح استان، شهرستان و کتابخانه های عمومی گفت: برنامه ریزی هفته کتاب در سطح شهرستانی بصورت منسجم و با برنامه هایی همچون: عضویت رایگان، نشست های کتابخوان مدرسه ای و کتابخانه ای، غبارروبی مزار مطهر شهدا، دیدار با شخصیتهای ملی و مذهبی، خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان، برگزاری مسابقه انشاءنویسی با موضوع "خاطره اولین روز خود در کتابخانه"، شعرخوانی، تقدیر از معلمان تلاشگر در عرصه فرهنگ کتابخوانی، مسابقات کتابخوانی و نقاشی و روزنامه دیواری و دریافت کتب اهدایی با عنوان "هر شهروند یک کتاب اهدایی" به کتابخانه و دیدار با فعالان حوزه کتاب همراه خواهد بود.
وی تاکید کرد اجرای این برنامه های فرهنگی با همکاری و مشارکت مدارس می تواند در افزایش مخاطب و معرفی بیشتر فعالیت ها و خدمات کتابخانه های عمومی موثر باشد.

موسوی همچنین با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی نماز، خواستار افزایش گستره تبلیغاتی این مسابقه و جذب مشارکت حداکثری در این مسابقه شد.
در ادامه جلسه، مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان نیز گزارش مختصری از عملکرد کتابخانه های عمومی در سالجاری  ارائه دادند و با بیان پیشنهادات خود در خصوص دستور کار جلسه، به بحث و بررسی پرداختند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 160