بيشتر
1
در مصلی نماز جمعه شهرستان سلطانیه مطرح شد؛ با یک پله صعود جمعیت اعضای کتابخانه های عمومی به 18 درصد رسید رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانبه در مصلی نمازجمعه این شهرستان از افزایش اعضای کتابخانه های عمومی سلطانیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، جواد سلیمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه به عنوان سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان سلطانیه در مصلی نماز جمعه این شهرستان حضور یافت و گزارشی از عملکرد و برنامه های کتابخانه های عمومی شهرستان در بیست و ششمین دوره هفته کتاب ارائه داد.
وی ضمن تبریک هفته کتاب به عموم مردم کتابدوست و فعالین حوزه‌ی کتاب، به شعار هفته کتاب با عنوان«حال خوش خواندن» اشاره کرد و گفت: شهرستان سلطانیه با 18 درصد عضو فعال برابر با 5 هزار و 200 نفر عضو در 8 باب کتابخانه عمومی شهرستان، رتبه اول استانی را در میانگین تعداد اعضا داراست و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در امر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش دارد کتاب و کتابخوانی در این شهرستان به عنوان دغدغه و اولویت اول بین خانواده ها شناخته شود.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه ادامه داد: اداره کتابخانه های عمومی بعنوان یکی از متولیان این حوزه با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از قبیل برگزاری نشست های کتابخوان، اهدای کتاب، نشست های جمع خوانی، طرح خانه به خانه کتاب و سایر برنامه های فرهنگی حرکت رو به رشدی را در پیش گرفته است.
سلیمی افزود:
امسال شهر سلطانیه بعنوان کاندیدای پایتخت کتاب معرفی شده و این حاکی از تلاشهای  مسئولان دستگاههای فرهنگی شهرستان در این حوزه است که امیدواریم با افزایش تعامل و حمایت دستگاهها از کتابخانه های عمومی در سالهای آتی به موفقیت های چشمگیری دست یابیم.
 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 290