بيشتر
3

1

2

4
برگزاری اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان و به نقل از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر  ، اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر روز چهارشنبه 11 اردیبهشت با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ، مسوولین کتابخانه ها و کارشناس اداره در محل کتابخانه عمومی وحدت برگزار گردید.                                                                                                            

بختیاری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر در این جلسه ، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه کارکنان کتابخانه های شهرستان با اشاره به موارد مطرح شده در ستاد استانی جشنواره رضوی ، فراخوان جشنواره و نحوه اجرای نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مسوولین کتابخانه های شهرستان تببین و تشریح گردید .                                                      

بختیاری سپس با تاکید بر تشکیل ستاد شهرستانی این جشنواره و همچنین ستادهای کتابخانه ای در راستای تبلیغ و اطلاع رسانی به موقع و ارتباط و تعامل با دستگاههای فرهنگی و موسسات جهت جلب مشارکت در برگزاری جشنواره ، شاهد شرکت حداکثری شهروندان فهیم در این برنامه فرهنگی و معنوی جهت ترویج  فرهنگ منور رضوی و گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در بین خانواده ها باشیم.                                                                                                                                  

رئیس اداره کتابخانه های شهرستان با اشاره به شعار سال 98 " رونق تولید "  خواستار برنامه ریزی و تلاش مجموعه همکاران برای رشد 20 درصدی شاخص های هدف ؛ کتاب، امانت و اعضای کتابخانه ها طبق برنامه ریزی اداره کل شد و  تصریح کرد: همکاران کتابخانه ها با برنامه ریزی و تعامل و مشارکت با دستگاههای فرهنگی از جمله مدارس و تلاش جهت  شاداب سازی کتابخانه ها و اطلاع رسانی فعالیت ها و برنامه ها ،  در راستای  ارتقای شاخص های کتابخوانی و  آشنایی هرچه بیشتر اقشار مختلف مردم با خدمات کتابخانه ها گام بردارند.

در ادامه جلسه مسوولین کتابخانه های شهرستان پیشنهادات و راهکارهای خود را در راستای برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ارایه نمودند.                                                                                                                                 

           

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 106