بيشتر

داداشی فعال رسانه ای و مجری صدا و سیمای مرکز زنجان کتابخانه گردی تلنگری برای انس بیشتر با یار مهربان است

یک فعال رسانه ای با حضور در کتابخانه خیری سید افضل موسوی کتابخانه گردی را طرحی خوب ، تلنگری عظیم و بجا برای عموم و جذب بیشتر علاقمندان به مقوله مهم  مطالعه  و کتاب و کتابخوانی  ذکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، اصغر دادشی همزمان با برگزاری کتابخانه گردی افزود: این طرح با جود خیرین از جمله طرح های مهم اثر گذار در جذب و آشنایی عموم بشمار می رود و بر این اساس مبنای رشد و توسعه هر جامعه ای نیز نیروهای انسانی به تفکر این اندیشه والا است.

وی اظهار داشت: کتابخانه ها بهترین مکان برای اندیشه ورزی کتابخانه ها هستند چرا که مخاطبین در دقایقی محدود و بصورت رایگان با  تجربه های گرانقدر انسان های اندیشمند مربوط به سال های دور آشنا می شوند که بسیار ارزشمند است .

این فعال رسانه ای افزود: گسترش شبکه ها و فضای مجازی در کشورمان موجب شده که عموم مردم به ویژه نسل جوان اوقات فراغت خود را با این وسلیه سپری کنند و از یار مهربان غافل باشند.

وی خاطر نشان کرد: از دوران کودکی به مقوله کتاب و کتابخوانی علاقه خاصی داشتم و به همراه دیگر دوستانم کتابهای قدیمی را خریداری  و مطالعه می کردم.

این فعال رسانه ای افزود: با توجه فعالیت کاری ام مطالعه کتاب امری ضروری بوده و دراین میان بسیاری از موفقیت های خودر ا مرهون پرداختن به این مقوله مهم می دانم.

دادشی ، حوزه های  مورد علاقه کتاب و کتابخوانی را ادبیات، جامعه شناسی، روانشناسی و مذهبی و مذهبی ذکر کرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 159