بيشتر
1

2

3

4
با هدف بررسی مشکلات و مسایل کتابخانه های عمومی؛ نماینده مردم شهرستانهای ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه عمومی علامه طباطبائی ابهر بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، محمد عزیزی، نماینده مردم شهرستانهای ابهر، خرمدره و سلطانیه به همراه علی عسگری، بخشدار مرکزی ابهر از بخش های مختلف کتابخانه علامه طباطبایی ابهر بازدید و با رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در خصوص مسایل و نیازهای کتابخانه های عمومی گفتگو کرد.                                              
نماینده مجلس در این بازدید، ضمن دیدار و گفتگو با کتابداران و اعضای فعال کتابخانه، از خدمات کتابداران به عنوان قشر خدوم فرهنگی جامعه تجلیل کرد.
وی با تکریم جایگاه والای کتاب و کتابخوانی، بر نقش کتابداران در ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی در میان عموم مردم بویژه کودکان و جوانان تاکید کرد.
عبدالحسین بختیاری، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر نیز ضمن تشریح فعالیت ها و برنامه های فرهنگی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان ارائه داد .
بختیاری همچنین با اشاره به شروع عملیات اجرایی احداث پروژه کتابخانه مرکزی شهرستان، خواستار نوسازی و تجدید بنای ساختمان کتابخانه علامه طباطبایی با توجه به قدیمی و فرسوده بودن ساختمان شد.
در پایان این بازدید، نماینده مجلس متنی را در دفتر یادبود کتابخانه مرقوم داشت و با تکمیل فرم عضویت، کارت عضویت کتابخانه به وی اهدا شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 152