بيشتر
1

2
برگزاری سومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان طارم در سومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان طارم، برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی کتابخانه های عمومی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، سومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با حضور یاسر روحانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم و با حضور مسئولین کتابخانه ها و کتابداران کتابخانه های عمومی روز یکشنبه 7 بهمن در محل کتابخانه عمومی شهید بهشتی آب بر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه یاسر روحانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن عرض تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و  خاطره امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی دستاوردهای انقلاب اسلامی را مهم برشمرد و با بیان این نکته که در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان طارم هیچ کتابخانه ای وجود نداشت خاطر نشان کرد که به یمن پیروزی انقلاب اسلامی در حال حاضر 4 باب کتابخانه در شهرستان طارم موجود می باشد. یاسر روحانی با بیان این نکته که در حال حاضر 71000 نسخه کتاب در کتابخانه های عمومی شهرستان طارم برای استفاده عموم علاقمندان موجود می باشد .

روحانی  با بیان اینکه اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و ایجاد نشاط و شادابی در بین عموم مردم می تواند نقش بسزایی در معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه کتابخانه های عمومی شهرستان طارم داشته باشد خواستار اقدام جدی مسئولین کتابخانه ها و کتابدران در برگزاری این برنامه ها شد.

در ادامه این جلسه هر یک از مسئولین و کتابداران به بیان نقطه نظرات خود در خصوص برگزاری برنامه های دهه فجر شهرستان طارم شدند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 149