بيشتر
1

2

3
همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی؛ دیدار با آزاده سرافراز حبیب الله یوزباشی مدیرکل به همراه تعدادی از کارکنان ستادی کتابخانه های عمومی استان با ایثارگر و آزاده حبیب الله یوزباشی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافزار به میهن اسلامی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراه تعدادی از همکاران ستادی و رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان با حضور در منزل آزاده  سرافراز؛ حبیب الله یوزباشی، از خدمات ایشان در دوران جنگ و اسارت با اهدای هدیه و لوح سپاس قدردانی کردند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی در این دیدار، ضمن تبریک این روز عزیز بیان داشت: آزادگان در ایران اسوه و الگوی صبر و ایثار هستند و کشور همواره خود را مدیون و مرهون ایشان و خانواده های محترمشان می داند.
وی خاطرنشان کرد: رنجها و سختیهایی که غیور مردان آزاده با شجاعت و ایستادگی در دوره اسارت متحمل شده‌اند، با هیچ مقیاس و میزانی قابل اندازه گیری و ارج گذاری نیست و این حضور تنها نمادی از ادای دین و احترام است.
نیکبخش افزود: البته نباید از ایثار خانواده های آزادگان، جانبازان و شهدا نیز غافل شد و بی تردید آنها نیز در این اجر و ثواب شریک اند.
آزاده سرافراز؛ حبیب الله یوزباشی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی و هیات همراه، بخش هایی از خاطرات دوران اسارت خود را برای جمع حاضر بازگو کرد.
گفتنی است: حبیب الله یوزباشی از همکاران بازنشسته اداره کل کتابخانه ها ی عمومی و از آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس است که به مدت هشت سال در زندانهای عراق اسیر بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 150