بيشتر
بیست و هفتمین دوره هفته کتابهمزمان با گرامیداشت هفته کتاب انجام شد؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان با خانواده شهید محمدحسین جعفری امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان به مناسبت هفته کتاب با خانواده شهید محمدحسین جعفری دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب،‌ امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی ایرج صادقی، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها؛ حسین محمدی، رئیس اداره امور همکاری ها و حمیدرضا قنبری، مسئول کتابخانه عمومی ولایت روز شنبه ۱۸ مهرماه با خانواده شهید محمدحسین جعفری دیدار کرد.

امیرعلی نیک بخش در این دیدار ضمن تجلیل از این خانواده معزز، وجود شهدا را موهبتی الهی برای جامعه اسلامی دانست و گفت: شهدا، جان با ارزش خود را برای صیانت و حفاظت از اسلام و میهن اسلامی فدا کردند. خانواده این عزیزان هم بر این ارزش صبر کردند و ماندگارترین الگوی ایثار و گذشت و فداکاری و ولایتمداری برای آحاد مردم هستند. خانواده‌های شهدا، بزرگ ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که بزرگداشت آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود. دلجویی و دیدار با خانواده شهدا، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

نیک بخش تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت یک سرمایه جاودانه و پایدار است که ما باید ضمن پاسداری، آن را به‌صورت یک اصل در همه ابعاد زندگی نهادینه کرده و سرلوحه کار خویش قرار دهیم.

گفتنی است، در این دیدار لوح و هدیه‌ای به رسم یادبود از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به خانواده شهید اهدا شد. شهید محمدحسین جعفری از شهدای دفاع مقدس است که در سال ۱۳۶۵ در عملیات خیبر به شهادت رسید.

بيشتر
 [PageVisit]