بيشتر
1
1

2
2
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان در دیدار با مدیر کل کتابخانه های عمومی کتاب و کتابخوانی نقش تاثیرگذاری در کاهش آسیبهای اجتماعی دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، امیر علی نیک بخش مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با سرهنگ جهانبخش فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار و انتصاب ایشان را تبریک گفتند.

در این دیدار که در محل فرماندهی نیروی انتظامی استان صورت گرفت ، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، ضمن تبریک انتصاب ایشان به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان، بر اجرای برنامه های مشارکتی و فرهنگی با همکاری کتابخانه های عمومی و نیروی انتظامی اشاره کردند.

نیک بخش از برنامه های کتابخانه های عمومی در حوزه آسیب های اجتماعی از قبیل جلسات مشاوره با حضور مشاوران متخصص در کتابخانه ها ، مهارتهای زندگی و دیگر برنامه ها به عنوان زمینه های همکاری مشترک نیروی انتظامی و کتابخانه های عمومی یاد کرده و اظهار داشت، کتابخانه های عمومی استان آمادگی هرگونه برنامه مشترک فرهنگی و ترویجی در حوزه های فرهنگی بخصوص ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان پرسنل خدوم نیروی انتظامی و خانواده آنان را دارد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در ادامه به تفاهم نامه منعقده میان نیروی انتظامی و کتابخانه های استان اشاره کرد و گفت ، در این تفاهم نامه که سال 1396 منعقد شده، راههای همکاری مشترک کتابخانه های و نیروی انتظامی لحاظ شده است.

در ادامه سرهنگ جهانبخش فرمانده نیروی انتظامی استان نیز از کتاب و کتابخوانی به عنوان محملی در جهت آگاهی رسانی مردم و کاهش آسیب های اجتماعی یاد کرد و گفت: کتابخوانی نقش بسیار مهمی در توسعه فرهنگی و اجتماعی جوامع داشته و کارکنان نیروی انتظامی نیز از طریق ارتباط با کتاب و مطالعه می توانند در اجرای آگاهانه ماموریتهای خود موفق باشند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 869