بيشتر
1

2
اختصاص مبلغ 80 میلیون ریال برای بهسازی کتابخانه عمومی بوعلی سینا سلطانیه در برنامه دهگردی و بازدید بخشدار مرکزی و مسوولین ادارات شهرستان از کتابخانه های عمومی

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، بخشدار بخش مرکزی شهرستان سلطانیه در اولین برنامه دهگردی بخشداری به همراه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و نیز تعدادی از روسای ادارات شهرستان از کتابخانه های عمومی بخش مرکزی سلطانیه بازدید نمودند.

 در این برنامه که با هدف بررسی مسائل و مشکلات روستاهای تحت پوشش بخش مرکزی انجام گرفت،  دکتر ولی الله انصاری بخشدار بخش مرکزی و به همراه سلیمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ، افشار رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی ، خالقی معاونت اداره برق ، حائری رئیس اداره جهاد کشاورزی ، قنبری رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور در روستای سنبل آباد  با همراهی اعضای شورای اسلامی، دهیار و جمعی از اهالی و معتمدین روستا  از کتابخانه عمومی بو علی سینا سنبل آباد بازدید نمودند.

 در این بازدید دکتر انصاری بخشدار بخش مرکزی سلطانیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کتابداران و مسئول کتابخانه های شهرستان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بیان داشتند  کتابخانه های شهرستان سلطانیه یکی از فعالترین دستگاههای حوزه فرهنگی شهرستان بوده و کتابخانه عمومی بوعلی سینا با دارا بودن بخش های مختلف و با ارائه نمودن خدمات متنوع فرهنگی یکی از زیبا ترین و فعالترین کتابخانه های بخش مرکزی می باشد.

ایشان به مشارکت  و همکاری دهیاری ها و شورای های اسلامی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی  در روستاهای  دارای کتابخانه در بخش مرکزی ، تاکید کردند.

در ادامه سلیمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز با ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان ، ضمن تقدیر و تشکر از حضور بخشدار بخش مرکزی و مسوولین تعدادی از ادارات شهرستان در کتابخانه عمومی بوعلی سینا ، تداوم برگزاری چنین جلساتی را با هدف مشارکت دهیاری ها و شوراهای اسلامی در برنامه های کتابخانه های عمومی شهرستان خواستار شدند .

اختصاص مبلغ 80 میلیون ریال برای بهسازی کتابخانه عمومی بو علی سینا از محل اعتبارات فرهنگی دهیاری از مصوبات این جلسه و بازدید بود.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1042