بيشترمدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در بازدید از کتابخانه عمومی سید افضل موسوی کتابخانه های عمومی نقش تاثیر گذاری در آگاه سازی مردم دارند مهندس جز قاسمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به همراه معاونین خود از کتابخانه عمومی سید افضل موسوی بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، مدیر  عامل شرکت آب و فاضلاب استان روز چهار شنبه 18 اردیبهشت با حضور در کتابخانه عمومی سید افضل موسوی، از بخشهای مختلف کتابخانه بازدید و ضمن گفتگو با مسوولین و کتابداران  از نزدیک با خدمات و غفالیتهای کتابخانه آشنا شدند.

مهندس جز قاسمی در این بازدید با اشاره به اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی در رشد و ارتقای سطح آگاهیهای افراد ، اظهار داشت: کتابخانه های عمومی به عنوان مرکزی عمومی و با ارایه خدمات متنوع برای اقشار مختلف نفش تاثیر گذاری در  ارتقای آگاهیها و کاهش آسیب های اجتماعی دارند.

 مدیر  عامل شرکت آب و فاضلاب استان ضمن استقبال از برگزاری طرح " اهدای کتاب، اهدای دانایی" برگزاری این طرح را اقدامی موثر در ترویج فرهنگ کتابخوانی و فرهنگ سازی اهدای کتاب در بین مردم عنوان کردند.

 در ادامه نیک بخش مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان ، با اشاره به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی برای اقشار مختلف مردم ، گزارشی از فعالیتهای کتابخانه ها را ارایه نمودند.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان سپس به موضوع برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه های عمومی استان اشاره کرد و گفت: به مناسبت ايام فرخنده دهه كرامت و در راستای ترويج فرهنگ رضوي و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، نهمین جشنوارة کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌هاي هفدهمین جشنوارة بين‌المللي امام رضا(عليه‌السلام) همزمان با سراسر کشور در کتابخانه های عمومی استان زنجان نیز تا 28 خرداد ماه به دو شکل مکتوب و الکترونیکی با 12 عنوان کتاب برگزار می شود..

نیک بخش تصریح کرد:علاقمندان جهت دریافت امانی کتابهای مسابقه به کتابخانه های عمومی استان زنجان و همچنین برای شرکت در مسابقه و دریافت فایل PDF کتابها به سامانه ویژه جشنواره به نشانی  www.razavi.iranpl.ir مراجعه نموده و  علاوه بر ارسال آثار از طریق الکترونیک،  آثار مکتوب خود را به نزدیک‌ ترین کتابخانه عمومی محل زندگی شان تحویل دهند.

در ادامه مدیر  عامل شرکت آب و فاضلاب استان از بخشهای مختلف کتابخانه عمومی سید افضل موسوی زنجان بازدید و در گفتگو با مسوولین و کتابداران کتابخانه با خدمات و فعالیتهای کتابخانه آشنا شدند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 101