بيشتر


دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با شهردار زرین آباد شهرستان ایجرود

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، امیرعلی نیکبخش مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با حضور در شهرداری زرین آباد با کلانتری شهردار زرین آباد دیدار کردند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان، در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از  مشارکت و  همکاری مطلوب شهرداری ها در اجرای برنامه های  فرهنگی و اطلاع رسانی و معرفی برنامه های کتابخانه ها  در سطح شهر خواستار همکاری شهرداری زرین آباد با  کتابخانه های شهرستان ایجرود و پرداخت به موقع سهم نیم درصدی کتابخانه ها از محل اعتبارات شهرداری شدند.

 

نیک بخش در ادامه با اشاره به اجرای فعالیتهای جنبی و برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی برای اقشار مختلف مردم و نیز کمبود اعتبارات کتابخانه ها در اجرای فعالیتها، خواستار توجه بیشتر و همکاری شهرداری در پرداخت به موقع سهم نیم درصدی کتابخانه های عمومی از محل درآمدهای شهرداری شدند.

کلانتری شهردار زرین آباد نیز  نیز  ضمن تقدیر از اجرای برنامه های خوب کتابخانه ها برای عمومی مردم و نیز تلاش در راستای آگاه سازی شهروندان و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین اقشار مختلف مردم، قول مساعد دادند در اسرع وقت با پرداخت به موقع نیم درصد سهم کتابخانه ها ، کمک کار کتابخانه ها در اجرای برنامه های فرهنگی باشند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 199