بيشتر

با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ فعالیت های متنوع فرهنگی و آموزشی در کتابخانه عمومی تربیت ارمغانخانه برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی تربیت با هدف ترویج کتابخوانی رضوی، با اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی متنوع میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، شکوری، مسئول کتابخانه عمومی تربیت با برگزاری برنامه های فرهنگی نظیر مسابقه نقاشی، ایستگاه نقاشی و کتاب و کلاس های آموزشی با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی شد.

به مناسبت هفته پیشگیری از اعتیاد کلاسهای مشاوره  با همکاری مرکز بهداشت و خدمات درمانی ارمغانخانه برای بانوان

همچنین برنامه های مشاوره با موضوعات «خشونت در خانواده» و «مسائل و مشکلات نوجوانان» از خرداد ماه 98 برای بانوان در کتابخانه تربیت در حال برگزاری است که با هدف ارائه اطلاعات و ارتقای سطح آگاهی نوجوانان از آسیب های فردی و اجتماعی مواد مخدر می باشد.


مسابقه نقاشی برای کودکان با موضوع اعتیاد

مسابقه نقاشی در روستای مشکین با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی


 

شکوری، مسئول کتابخانه تربیت اظهار داشت: باتوجه به اینکه روستای مشکین فاقد کتابخانه عمومی میباشد و جهت شرکت کودکان و نوجوانان این روستا در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هماهنگی دهیاری این روستا و مدیر آموزشگاه شهید مشکینی ، از کودکان و نوجوانان جهت شرکت در این مسابقه دعوت به عمل آمد و با استقبال خوبی مواجه شد و حدود پنجاه نفر در این مسابقه شرکت کردند.


ایستگاه نقاشی و نمایشگاه کتاب به مناسبت روز قدس

به مناسبت فرا رسیدن روز قدس و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) غرفه نمایشگاه کتاب از زندگی حضرت امام خمینی (ره) و فلسطین و همچنین ایستگاه نقاشی متریک با موضوع « همدردی با کودکان فلسطین» با همکاری پایگاه مقاومت بسیج قدس ارمغانخانه و کتابخانه عمومی تربیت در مسیر راهپیمایی روز قدس ایجاد گردید. در این غرفه همچنین نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به مراجعه کنندگان معرفی گردید.

بيشتر
 [PageVisit]