بيشتر


گزارش تصویری با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ میزبانی کتابخانه‌های عمومی شهرستان طارم از جشنواره کتابخوانی رضوی همزمان با برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی میزبان جمعی از دوستداران کتاب و کتابخوانی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، کتابخانه‌های عمومی شهرستان طارم با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، میزبان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی هستند. این برنامه‌ها که با استقبال شایسته عموم مراجعین و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی همراه است از همزمان با آغاز برگزاری جشنواره و تا پایان مهلت تمدید شرکت در جشنواره(۱۵ تیرماه) ادامه خواهد داشت.

قصه گویی کتاب در کتابخانه عمومی شهید چمران شهر چورزق شهرستان طارم

به همت مسئول و کتابدار کتابخانه، قصه گویی از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور تعدادی از اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی شهید چمران شهرستان طارم برگزار شد.

نشست کتاب‌خوان با هدف آشنایی اعضاء با منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و کتابخانه ای با حضور فعال اعضای کودک در کتابخانه عمومی شهید چمران شهر چورزق شهرستان طارم برگزار شد.
 

معرفی و جمع خوانی کتاب در کتابخانه عمومی شهید چمران شهر چورزق شهرستان طارم
 

نشست کتاب‌خوان با هدف آشنایی اعضاء با منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و کتابخانه ای با حضور فعال اعضای کودک در کتابخانه عمومی بعثت درام شهرستان طارم برگزار شد.

در راستای اجرایی کردن نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه عمومی بعثت درام شهرستان طارم برگزار شد.

کتاب «فصل فیروزه» نوشته محبوبه زارع، کتاب « امام رضا (ع)» نوشته زهرا عبدی با حضور تعدادی از اعضاء در سالن کتابخانه عمومی بعثت درام شهرستان طارم معرفی و جمع خوانی شد.

ایستگاه نقاشی جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی شهید بهشتی آببر شهرستان طارم

جمع خوانی کتاب «با کبوترهای گنبد» در کتابخانه عمومی شهید بهشتی آببر شهرستان طارم

جمع خوانی کتاب «راز آن بوی شگفت» در کتابخانه عمومی شهید بهشتی آببر شهرستان طارم

قصه گویی کتاب «امام رضا(ع)» بازنویسی زهراعبدی و معرفی کتاب با حضور تعدادی از اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی شهید بهشتی آببر شهرستان طارم برگزار شد.

ایستگاه نقاشی جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی محمدرضا روحانی شهرستان طارم

جمع خوانی کتاب« راز آن بوی شگفت» وکتاب« درختی که بال درآورد» در کتابخانه عمومی محمدرضا روحانی شهرستان طارم

به همت مسئول کتابخانه، نشست قصه گویی کتاب «۸ قصه از امام جواد علیه السلام» بازنویسی حسین فتاحی و شعرخوانی کتاب «کبوترها و آهوها، فاطمه و فاطمه» با حضور تعدادی از اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه محمدرضا روحانی شهرستان طارم برگزار شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 68