بيشتر

به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛ دیدار روسای کتابخانه های عمومی و اداره پست شهرستان خدابنده به مناسبت روز جهانی پست و به منظور جلب همکاری اداره پست در زمینه ترویج فرهنگ کتابخوانی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده با رئیس اداره پست این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت روز جهانی پست، سیدمهدی موسوی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه ۹۸، با حضور در اداره پست با طاهره شمس، رئیس اداره پست شهرستان خدابنده دیدار و گفتگو کرد.

موسوی ضمن تبریک روز جهانی پست به رئیس و کارکنان پست شهرستان خدابنده، اظهار داشت: اداره پست یکی از قدیمی ترین و مردمی ترین نهادهای ارتباطی در کشور به شمار می آید که در توسعه خدمات عمومی نقش بسزایی داشته و این امر تنها با تلاش های شبانه روزی کارمندان اداره پست میسر شده است.

وی افزود: یکی از اهداف گرامیداشت «روزجهانی پست» گسترش آگاهی جامعه از نقش بی بدیل این نهاد خدمتگزار در زندگی روزمره و سهم آن در توسعه اقتصادی و اجتماعی ملل است.

در ادامه رئیس اداره پست شهرستان ضمن تشکر از حضور رئیس کتابخانه های عمومی گفت: اداره پست بر اساس وظیفه اش در ارسال مرسولات، مراوده بسیار خوبی با شهروندان دارد. این ظرفیت امکان بسیار خوبی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه ایجاد می کند.

شمس ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با اداره کتابخانه های شهرستان خدابنده در ترویج کتاب و کتابخوانی، گفت: نگاه پست به امور فرهنگی، فارغ از مسائل اقتصادی است. ما معتقد هستیم منافع طولانی مدت جامعه مقدم بر منافع اقتصادی زودگذر و موقتی است.
 

بيشتر
 [PageVisit]