بيشتر
به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام شد؛ دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی خرمدره با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان لیلاصباغی، رئیس کتابخانه های شهرستان خرمدره به مناسبت هفته تربیت بدنی با اسلام محمدی پور، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان زنجان، لیلاصباغی، رئیس کتابخانه های شهرستان خرمدره به مناسبت هفته تربیت بدنی با اسلام محمدی پور، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
 

لیلاصباغی در این دیدار اظهار داشت: رشد و تعالی جامعه در گرو نیروی انسانی سالم و تندرست است و در این راستا لازم است زیرساخت های ورزشی افزایش یابد.

وی افزود: مسائل فرهنگی از جایگاه و اهمیت ویژه ای در حوزه ورزش و جوانان برخوردار است و از این جهت باید پرسنل این اداره دارای روحیه تعامل و سازندگی باشند که این امر در اداره ورزش شهرستان خرمدره مشهود است.

صباغی خاطر نشان کرد: قهرمانان ورزشی شهرستان باید الگوی مناسبی برای دیگران باشند و در کنار قهرمانی باید به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیز بپردازند.

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرمدره با ارائه گزارشی از برنامه های این اداره، اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی در پرورش ورزشکاران نقش بسیار مهمی دارد.

شایان ذکراست در این بازدید دو جلد کتاب توسط رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان و رابط فرهنگی اداره معرفی شد.

بيشتر
 [PageVisit]