بيشتر
با هدف توسعه همکاری ها انجام شد؛ دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی ابهر با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان عبدالحسین بختیاری، رئیس کتابخانه های شهرستان ابهر به مناسبت هفته تربیت بدنی با تورج عیوضی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان زنجان، عبدالحسین بختیاری، رئیس کتابخانه های شهرستان ابهر به مناسبت هفته تربیت بدنی با تورج عیوضی ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس کتابخانه های شهرستان ابهر در ابتدای نشست ضمن تبریک فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش از تلاشهای بی شائبه تمام دست اندرکاران ورزش شهرستان ابهر قدردانی کرد وبیان داشت:  نقش بی بدیل این عزیزان در گرایش مردم و آحاد جامعه به ورزش و تربیت بدنی را نقشی اساسی و قابل تقدیر برشمرد.

وی گفت: ورزش نماد قدرت و صلابت،ایستادگی و ارزشهای والای انسانی است و اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر همواره سعی بر این داشته که این امر به نحو احسن محقق شود.

شایان ذکر است همکاریهای مشترک بین دو اداره در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و گسترش فرهنگ ورزش همگانی و ارتقای سلامت اجتماعی با استفاده از ظرفیت این دو دستگاه بررسی و مقرر گردید برنامه های مشترک فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته کتاب با همکاری آموزش و پرورش برنامه ریزی و اجرا گردد.

بيشتر
 [PageVisit]