بيشتر
در راستای ترویج فرهنگ نماز؛ برنامه های متنوع فرهنگی با موضوع «نماز» در کتابخانه سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی زنجان برگزار شد در راستای ترویج فرهنگ نماز برنامه های متنوع فرهنگی با موضوع «نماز» در کتابخانه خیرساز سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی شهرستان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، به همت زینب سیدی، مسئول کتابخانه خیری سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی، برنامه های متنوع فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ نماز با حضور جمعی از اعضا و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در این کتابخانه برگزار شد. 

برگزاری نشست کتاب‌خوان در کتابخانهدر این نشست، ۴ کتاب با موضوع «نماز» معرفی شد.

کتاب «۱۰۰۱ معما و مسابقات نماز» نوشته عباس عزیزی/ ارائه توسط: زینب سیدی (مسئول کتابخانه سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی)

سیدی، مسئول کتابخانه سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی در معرفی این کتاب گفت: یکی از راه های ترویج و آموزش احکام نماز بین نوجوانان و جوانان، برگزاری معماها و مسابقات کتابخوانی با این موضوع است. مربیان و مبلغان می توانند برای نشر نماز در بین نوجوانان و جوانان، معما طرح کرده و جایزه تعیین کنند. این کار باعث می شود، بچه ها ناخواسته به سمت نماز تشویق شوند و نسبت به آن آگاهی پیدا کنند.

کتاب «خانه بهشتی: اصول و روش های دعوت فرزندان به نماز» نوشته محمد داودی/ ارائه توسط: معصومه حسینی (کتابدار کتابخانه سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی)

کتاب «شیوه های دعوت به نماز با نگاهی به ریشه های فطری» نوشته جواد بهشتی/ ارائه توسط: مریم جلیلی

کتاب «نیایش سرخ» نوشته شورای شعر و ادب ستاد اقامه نماز / ارائه توسط: سماء صفری

معرفی و جمع خوانی کتاب «آموزش نماز» نوشته هادی عبداللهی صفی آبادی در کتابخانه سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی

برنامه معرفی و جمع خوانی کتاب «آموزش نماز» نوشته هادی عبدالهی صفی آبادی در کتابخانه عمومی سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی برگزار شد.کلاس آموزش نماز در بخش نمازخانه کتابخانه سیدسجاد و سیده فاطمه موسویبرپایی نمایشگاه کتاب با موضوع «نماز»

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 43