بيشتر
با صدور پیامی؛ فرماندار ابهر فرارسیدن هفته کتاب را تبریک گفت وجیه اله نوروزی، فرماندار شهرستان ابهر طی پیامی، فرارسیدن هفته کتاب را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، وجیه اله نوروزی، فرماندار شهرستان ابهر با انتشار پیامی، فرارسیدن بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و ۲۴ آبان، روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به کتابداران و فعالان عرصه فرهنگ تبریک گفت. متن پیام وی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«اگر در صدد هم افزایی آحاد خودمان، از لحاظ فکر و تجربه و ذوق و هنر هستیم، بایستی ارتباط خودمان را با کتاب بیشتر کنیم» مقام معظم رهبری(مدّظله العالی)
کتاب زیربنای تمدن بشری است، به ویژه در عصر حاضر که روزگار دانش و تعقل و فرهنگ و تکنولوژی است، کتاب از بهترین وسایل ارتباط و تفاهم به شمار می رود. در خصوص ارزش، جایگاه  و اهمیت کتاب و کتابخوانی همین بس که معجزه دینمان اسلام کتاب آسمانی قرآن است و اولین آیاتی که بر  نبی مکّرم اسلام نازل شده با امر به خواندن و  قلم شروع می شود (اقرا باسم ربّک الّذی)
با تبریک فرا رسیدن بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، به کتابداران، کتاب دوستان و کتابخوانان گرامی، به منظور انس بیشتر مردم و مسئولان با کتابخانه‌ها، هم‌زمان با هفته کتاب از عموم مردم شریف و مسئولان دعوت می‌کنیم، با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی در شهرها و روستاهای شهرستان از نزدیک، با  طرح ها و خدمات این مراکز  فرهنگی آشنا  و با عضویت در کتابخانه‌ها و حمایت از آن‌ها در سازندگی کشور سربلندمان و سرعت‌بخشی به روند پیشرفت کشور و تحقق عدالت فرهنگی در حوزه کتاب و کتابخانه‌ها، مؤثر و با بنای میثاقی پایدار، رونق کتابخانه‌ها و کتابخوانی را در ایران سرافراز به شاخصی در خور مردم عزّتمند ایران اسلامی برسانیم. ان‌شاالله                                                      
                                                                                      

                              وجیه اله نوروزی
فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر

بيشتر
 [PageVisit]