بيشتر
باصدور پیامی؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان از مسئول کتابخانه برگزیده کشوری تقدیر و تشکر کرد امیرعلی نیک بخش، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان از فاطمه کمالی، مسئول کتابخانه الزهرا(س) شهرستان ابهر که به عنوان مسئول کتابخانه کشوری از طرف نهاد کتابخانه های عمومی کشور انتخاب شد تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، امیرعلی نیک بخش، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان از فاطمه کمالی مسئول کتابخانه الزهرا(س) که بعنوان مسئول کتابخانه کشوری برگزیده شد تقدیر و تشکر کرد و در پی کسب این موفقیت پیام تبریکی به این برگزیده کشوری صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار خانم فاطمه کمالی
تلاش چشمگیر و همت بلند شما در عرصه مهم کتابداری و کتابخوانی آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است، بدون شک حاصل بذر تحقیقات پژوهشگرانی همچون شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا در عرصه ارتقاء وضعیت منابع کتابخانه های عمومی کشور و اعتلای فرهنگ ایران اسلامی خواهد بود.

اکنون که با تلاش چشمگیرتان، موفق به کسب عنوان مسئول کتابخانه برگزیده و برتر نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سال 1398 شده اید، خدای منان را شاکریم و کسب این موفقیت را به شما از صمیم قلب تبریک می گویم.
 

امیرعلی نیک بخش

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان

بيشتر
 [PageVisit]