بيشتر
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان انجام شد؛ گرامیداشت هفته وحدت و آغاز هفته کتاب در روستای قره بوته به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان برنامه گرامیداشت هفته وحدت و آغاز هفته کتاب با شعار «حال خوش خواندن» در روستای قره بوته زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و فرارسیدن هفته کتاب قاسم موحدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برنامه های فرهنگی در روستای قره بوته برگزار کرد.

قاسم موحدیان، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان، با همراهی حجت الاسلام موسوی، امام جماعت روستا، با حضور در منزل شهید مالک اشتر نصیری با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.

موحدیان، در این مراسم در سخنانی با تبریک فرارسیدن هفته وحدت و سالروز میلاد رسول اکرم (ص) و همچنین هفته کتاب عنوان کرد: از اهتمام اداره کتابخانه های عمومی برای ترویج امر مقدس شهید و شهادت خبر داد و توفیق گام نهادن در راه شهدا را افتخاری بزرگ برشمرد.

قاسم موحدیان، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان، با حجت الاسلام موسوی، امام جماعت روستا با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه همکاری ها دیدار و گفتگو کرد.

موحدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت و همچنین هفته کتاب از تلاش های ارزنده حجت الاسلام موسوی برای همکاری و مساعدت در پیشبرد امور فرهنگی در روستا قدردانی کرد و عنوان داشت: وضعیت کتابخانه های عمومی و برنامه ریزی و رویکرد فرهنگی کتابخانه ها، هم افزایی کلیه دستگاه ها و ارگان های فرهنگی در روستاها را برای دستیابی به اهداف فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ضروری برشمرد.

بيشتر
 [PageVisit]