بيشتر
به مناسبت هفته کتاب انجام شد؛ دیدار کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه با نماینده ولی فقیه در شهرستان در بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه با حجت الاسلام و المسلمین سیدعمران حسینی نسب، نماینده ولی فقیه در این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، در بیست و هفتمین دوره هفته کتاب کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی شهرستان سلطانیه با حجت الاسلام و المسلمین سیدعمران حسینی نسب، نماینده ولی فقیه در این شهرستان دیدار کردند. در این نشست عزیزافشار، شهردار سلطانیه و حمید مجتهدی، رئیس شورای اسلامی شهر سلطانیه حضور داشتند.

نماینده ولی فقیه شهرستان سلطانیه ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت و همچنین هفته کتاب گفت: مطالعه و ترویج کتاب و کتابخوانی در جامعه از ضروریات زندگی امروز و یکی از راه های مهم توسعه فرهنگی است.

این مقام مسئول تصریح کرد: کتاب غذای روح بشر و وسیله رشد فکری انسان است و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی یک ضرورت محسوب می شود.

جواد سلیمی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه در این دیدار با اشاره به هفته کتاب، با شعار «حال خوش خواندن»، افزود: 18 درصد مردم شهرستان سلطانیه در کتابخانه های عمومی عضو هستند و در ادامه به تبیین برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان پرداخت.

در ادامه مهندس عزیز افشار شهردار سلطانیه با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و تقدیر و تشکر از زحمات کتابداران کتابخانه های عمومی به حمایت شهرداری از برنامه های این نهاد فرهنگی اشاره کرد و افزود: به مناسبت هفته کتاب یک تخته فرش برای تجهیز نمازخانه کتابخانه عمومی علوی  روستای یوسف آباد با  همکاری شورای شهر سلطانیه  اختصاص داد.

در ادامه حمید مجتهدی رئیس شورای شهر سلطانیه نیز ضمن قدردانی از زحمات کتابداران کتابخانه های عمومی گفت: رشد روز افزون استقبال مردم از کتابخانه های عمومی را حاصل تلاش اداره کتابخانه های عمومی و همکارانشان در کتابخانه های شهرستان دانست و تاکید کرد: تامین منابع مورد نیاز مخاطبین کتابخانه های عمومی در اواولیت اداره شهرستان قرار گیرد .

در پایان مراسم با اهدای سری کامل تفسیرنور به امام جمعه شهرستان ، ضمن احیاء سنت حسنه اهدای کتاب از همکاریها و راهنماییهای حجت الاسلام حسینی نسب تقدیر شد .
بيشتر
 [PageVisit]