بيشتر


به مناسبت هفته کتاب انجام شد؛ دیدار کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با نماینده ولی فقیه در شهرستان در بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با حجت الاسلام مهدی منصوری، نماینده ولی فقیه در این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، در بیست و هفتمین دوره هفته کتاب کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی شهرستان طارم با حجت الاسلام و المسلمین مهدی منصوری ، نماینده ولی فقیه در این شهرستان دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام مهدی منصوری، نماینده ولی فقیه ضمن تبریک میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته کتاب و کتابخوانی از زحمات کتابداران کتابخانه های عمومی تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه به نقش مهم خانواده ها در اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی اشاره کرد و افزود: مسئله کتاب و کتابخوانی باید در سبد خرید خانواده ها قرار گیرد. خانواده ای که مطالعه ندارد و با کتابخوانی آشنا نیست خانواده ای تنبل است.

وی افزود: خانواده الگوی مناسبی برای فرزندان در امر کتاب و کتابخوانی است و والدینی که مطالعه می کنند فرزندان نیز از آنان الگو خواهند گرفت.

در این دیدار یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان طارم گفت: کتابخانه های عمومی نقش مهمی در توسعه فرهنگی کشور دارند و تلاش کتابداران در ارتقا سرانه مطالعه و به تبع آن توسعه فرهنگی کشور موثر می باشد.

در پایان این دیدار هر یک از کتابداران مطالب خود را به نماینده ولی فقیه شهرستان طارم بیان نمودند.

بيشتر
 [PageVisit]