بيشتر


به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، به مناسبت هفته بسیج امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی سیروس نعمتی، معاون امور اداری و مالی اداره کل و ایرج صادقی، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها با سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی بسیجیان، گفت: بسیج پشتوانه ای محکم و استوار با نیروهایی متعهد و ولایت مدار است که در صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش های الهی آن، همچون دژی محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی را از هر نوع نفوذ و تهدیدی محافظت می کند.

نیک بخش افزود: ثبات کنونی کشور در منطقه مدیون رشادت ها و فداکاری نیروهای مسلح به ویژه بسیجیان عزیز است و بدون تردید بسیاری از دستاوردها و پیشرفت های کشور در بخش های مختلف مرهون تلاش های خستگی ناپذیر فرماندهان  و نیروهای مخلص سپاه است.

وی با اشاره به تبدیل کتابخانه ها به پایگاه های فرهنگی و اجتماعی، اظهار کرد: کتابخانه باید پایگاهی برای تحولات فرهنگی و اجتماعی باشد. در حال حاضر در کتابخانه های عمومی استان برنامه های فرهنگی و آموزشی برگزار می شود.

وی به گام دوم انقلاب از نگاه مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: نخستین و مؤثرترین گام در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، مسیر علم و پژوهش است. با قرارگیری در مسیر علم و دانش، به یقین توانایی علمی تولید می‌شود و این توانایی می‌تواند به تحقق اهداف گام دوم انقلاب کمک کند.

در این دیدار سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان، گزارشی از فعالیت های سپاه بیان کرد و گفت: سپاه و بسیج برای عموم مردم است و تا مردم در صحنه نباشند، امنیت، سازندگی، فرهنگی، اقتصاد و ... پایداری ندارد.

وی افزود: امروز در عرصه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی، در سپاه و بسیج حرکت‌های بسیار خوبی آغاز شده و این مهم با جدیت ادامه می‌یابد.

سردار کرمی تصریح کرد: طرح‌های اعتلای بسیج و اقداماتی که برای توسعه و افزایش امنیت انجام می شود، همه با محوریت خدمت به مردم است.

بيشتر
 [PageVisit]