بيشتراز سوی شرکت آب و فاضلاب انجام شد؛ اهدای بیش از ۵۰۰ جلد کتاب به کتابخانه های عمومی استان زنجان شرکت آب و فاضلاب استان زنجان طی اقدامی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بیش از ۵۰۰ جلد کتاب را به اداره کتابخانه های عمومی استان زنجان اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های زنجان، شرکت آب و فاضلاب استان زنجان طی اقدامی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با حضور سیدعباس حسینی، معاون برنامه ریزی آب و فاضلاب استان؛ مصطفی اکرمی، مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان؛ ایرج صادقی، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها؛ حسین محمدی، رئیس اداره امور همکاری ها و مرضیه خیبری، مسئول کتابخانه عمومی حاج احمد مهدوی بیش از ۵۰۰ جلد کتاب را به اداره کتابخانه های عمومی استان زنجان در محل کتابخانه حاج احمدمهدوی اهدا کرد.این کتاب ها با عناوین مختلف و در زمینه های اجتماعی، علمی، فرهنگی، پژوهشی و ... می باشد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در همین راستا گفت: با اهدای این کتاب ها گامی در راستای ارتقاء سطح دانش شهروندان برداشته و همکاری های فی مابین با اداره کل امور کتابخانه های عمومی استان زنجان مستحکم تر می شود.

مصطفی اکرمی اظهار داشت: این کتاب ها در بیش از ۹۶ کتابخانه استان زنجان و همچنین کتابخانه های سیار در این استان توزیع می شود.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر همکاری شرکت آبفا در زمینه اهداء کتاب، پیش بینی اجرای برنامه های مشترک فرهنگی و آموزشی نیز با اداره کل امور کتابخانه های عمومی استان نیز بعمل آمد.

اکرمی اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان آمادگی دارد برای آموزش نسل های پایه با ارزش های نعمت حیات بخش آب و تحقق مصرف بهینه آن با کتابخانه های استان همکاری همه جانبه ای داشته باشد.

شایان ذکر است اخیراً تفاهم نامه همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان و شرکت آب و فاضلاب استان در راستای اجرای برنامه های فرهنگی مشترک به امضاء رسیده است.

همچنین مرضیه خیبری، مسئول کتابخانه حاج احمدمهدوی در این برنامه گزارش کاملی از برنامه های فرهنگی اجرا شده در کتابخانه عمومی مهدوی را ارائه کرد.

بيشتر
 [PageVisit]