بيشتر


به ریاست فرماندار؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر برگزار شد سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به ریاست فرماندار در سالن پیامبراعظم(ص) فرمانداری شهرستان ابهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان زنجان، همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به ریاست وجیه اله نوروزی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر و با حضور حامد محمدی، معاون سیاسی - اجتماعی فرمانداری ابهر؛ محمد نجفی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش مرکزی؛ نجیب حسینی، رئیس شورای اسلامی شهرستان ابهر؛ آیسان صادقی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر؛ عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر و سایر اعضای انجمن در سالن پیامبر اعظم(ص) فرمانداری ابهر برگزار شد.
 

وجیه اله نوروزی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر ضمن تبریک فرارسیدن هفته کتاب به فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی، اظهار داشت: کتاب زیربنای تمدن بشری است؛ به ویژه در عصر حاضر که روزگار دانش، فرهنگ و تکنولوژی است.

وی افزود: در خصوص ارزش و جایگاه کتاب و کتابخوانی همین بس که معجزه دین اسلام کتاب آسمانی «قرآن» است و اولین آیاتی که بر نبی مکّرم اسلام نازل شد با امر به خواندن و  قلم شروع می شود و همگان را به خواندن، تدبر و تفکر در آیات این کتاب آسمانی دعوت می کند.
 

نوروزی در ادامه خواستار هم افزایی و مشارکت دستگاه های فرهنگی و اعضا انجمن برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و توسعه فضاهای کتابخانه های عمومی شد.

در ادامه عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره شهرستان کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان در سال جاری به تشریح برنامه های فرهنگی و اهم فعالیت های پیش بینی شده در ایام هفته کتاب پرداخت.
 

بيشتر
 [PageVisit]